X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
زندگی اون بازی نیست که تاس خوب بیاری سعی کن تاس بد و خوب بازی کنی
یکشنبه 3 آذر‌ماه سال 1387
اتاق‌های ناهارخوری زیبا و شیک(2)

دیدی عالی:
 

یک اتاق ناهارخوری که به آشپزخانه متصل است و به حیات‌خلوت گشوده می‌شود، برای یک مهانی غیر مهم و اتفاقی بسیار عالی می‌باشد. در این اتاق بشقاب‌های سفید و آبی دیوارها را تزئین کرده‌اند و پرده‌های موجدار به رنگ خنثی در عرض پنجره سرتاسری به زیبایی آن افزوده است و این زیبایی با یک چلچراغ زیبا کامل شده است.

نیمکتی راحت:
 

یک نیمکت روکش شده احساسی مانند یک کاناپه می‌دهد و این مجموعه برای یک اتاق ناهارخوری خودمانی بسیار راحت و عالی می‌باشد. صندلی‌های با روکش خنثی با سقف به رنگ روشن و لوسر هماهنگ است و چوب روشن زمین و مبلمان یک مکمل عالی برای دیوارهای آبی و سرد می‌باشد.

سادگی و خلوتی:
 

صندلی‌های روکش‌شده روشن مانند اینها ممکن است گران باشد اما زیبایی آن باعث شده است که عریان ماندن اتاق، زیبا به نظر رسد. اجازه دهید کف با چوب جنگلیش و پنجره‌های بزرگ، بدون پوشش باقی بمانند. در این اتاق حتی اثاثیه هم به رنگ نیازی ندارد اما با این همه یک چیدمان زیبا از گلهای با گلدان‌های ظریف این زیبایی را دو چندان کرده است.

جابجایی:
 

چه کسی گفته است که این مبلمان متعلق به این اتاق است چه ایرادی دارد که اتاق نشیمن جایش را با اتاق ناهارخوری عوض کند؟ میز ناهارخوری در کنار شومینه فضایی عالی برای یک عصرانه دوستانه و گرم و یک شام دسته جمعی خانوادگی می‌سازد. ما هم اینچنین فکر می‌کنیم.

الهامی ‌از آسیا:
 

نوارهای عمودی پهن یک راه مفرح برای افزودن مقداری جذابیت بصری به دیوارها است بدون متوسل شدن به کاغذدیواری طرح‌دار. پنجره با یک پرده ساده و سفید پوشیده شده است و در کنار کارهای هنری به سبک آسیایی می‌باشد. کف‌پوش چوبی جنگلی و میز زیبا (چوبها می‌توانند هماهنگ نباشند) فضا را گرم می‌کنند و مکمل عالی برای صندلی‌های با روکش روشن و خنثی.

دارای سبک خاص خود:
 

صندلی‌ها با روکش ملافه‌ای و پوشش رنگی میز به این اتاق ناهارخوری تصویری شیک و کهنه می‌دهد. زمین با چوب جنگلی و دیوار‌های خنثی و پنجره‌های بدون پوشش و یک لوستر منحصر به فرد یک احساس خودمانی به فضا می‌دهد. و گلهای سرخ در اتاق یک تماس دوست داشتنی روستایی می‌باشد.

سادگی جسورانه:
 

دلیلی برای قراردادن یک رومیزی یا حتی زیربشقابی بر روی میز وجود ندارد، همین طور پنجره‌ها هم به پوشش نیاز ندارند، یک فرش زیبای کتانی برای این فضا کافی است و یک لوستر کروی شیک و قابهای هنری زیبا و یک گلدان سبز رنگ تنها تزئینات این اتاق ناهار خوری می‌باشد.

رنگ‌های بشاش:
 

سخت است که در این اتاق ناهارخوری شاد، ترشرو بود. فرش به رنگ‌های پرتقالی، سفید، سبز و قرمز و آبی و دیوارهای سبز روشن و اثاثیه رنگی به این اتاق شادی و نشاط می‌دهد. لوسترهای منحصر به فرد و اثاثیه سفید با روکش رنگی یک انتخاب عالی برای این اتاق می‌باشد.

عناصر رسمی:
 

این اتاق نهارخوری به راحتی می‌توانست یک فضای کاملاً رسمی‌ بشود. تمام عوامل یک فضای رسمی‌ مانند مبلمان کلاسیک و چلچراغ بلور و حاشیه سقف در این اتاق موجود است. به هر حال یک فرش کنفی و صندلی‌های مخمل پوشیده شده و فقدان یک اثر هنری اتاق را از حالت خفه و دلتنگ نجات داده است.

سنتی و غیر جدی:
 

یک میز گرد جایگزین بسیار عالی برای میزهای مربع و مستطیل و بیضی می‌باشد. تزینات این اتاق برخی سنتی می‌باشند و برخی خیر. فرش بافته شده، عناصر سنتی سفید رنگ و کارهای هنری قاب شده و پرده‌ای مجلل عناصر سنتی در این اتاق ناهار خوری می‌باشند. و لوسر منحصر به فرد آویزان شده به زیبایی این اتاق افزوده است.

ایوان ناهار خوری:
 

بسیاری از مردم در فصل گرما ایوان خودشان را به فضای ناهار خوری تغییر شکل می‌دهند. شما هم می‌توانید از یک رومیزی با رنگ شاد و صندلی‌های رنگارنگ و لوازم خوشرنگ برای ایوان خود انتخاب کنید و درکنار خانواده‌تان از آنها لذت ببرید. در این فضا رنگ سفید دیوار و کف به روشن شدن فضا کمک می‌کند.

جسور بودن:
 
سخت است که در این اتاق پر جنبش و رنگارنگ، جدی باشید. زرد و نارنجی کدو تنبل همه جا را فرا گرفته است دیوار‌ها و کف و اثاثیه. لکه‌های سفید رنگ یک مجال در این اتاق ایجاد کرده است.