X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
زندگی اون بازی نیست که تاس خوب بیاری سعی کن تاس بد و خوب بازی کنی
شنبه 16 آذر‌ماه سال 1387
نگران چروک دور چشم‌تان نباشید؟!

 
خیلی زود است که یک خانم زیر 30 سال نگران چروک دور چشم باشد و یا حس کند اطراف لبهایش چروک دارد و درباره راه حل آن بپرسد. اما چون می خواستید اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید برای شما و دیگر خوانندگان این طور شروع می کنم که:
 خانم‌ها از سن 30 سالگی به بعد به تدریج و به آرامی پوست شان نازک و خشک می شود، به خصوص آنهایی که بدون کرم ضد آفتاب سالهای طولانی در معرض نور آفتاب مستقیم بوده اند. متوجه چین و چروک در صورت و به خصوص دور چشم‌ها می شوند. بنابراین اگر پیش از بروز چروک‌ها تحت نظر پزشک از کرم‌های ضد چروک مخصوص دور چشم و مرطوب کننده‌ها و ضد آفتاب مناسب استفاده کنید بروز چین و چروک به تعویق خواهد افتاد مصرف این کرم‌ها برای مراقبت از پوست باید مداوم و همیشگی باشد و شما می توانید از متخصص پوست خودتان بخواهید نوع مناسبی را تجویز کند و مطمئن باشید که نه تنها استفاده از آن ‌بدون عارضه است بلکه سودمند هم خواهد بود.
 
اما درباره اینکه بعضی از خانم‌ها جوان علاقمند هستند به منظور زیباتر شدن از مواد حجم دهنده لب‌ها کمک بگیرند، باید تاکید کنم، به طور کلی توصیه من بر این است که اگر ناهنجاری خاصی در صورت تان ندارید و برای مثال به علت حوادث و تصادف یا ناهنجاری مادرزادی مشکلی در پوست صورت تان نیست از این ایده صرف نظر کنید.

تزریق ژل‌های مخصوص به وسیله پزشکان متخصص و جراحان پلاستیک می تواند برای آنهایی سودمند باشد که که بخشی از پوست شان فرو رفته و گود است یا درباره لب‌های خیلی نازک یا سینه‌های خیلی کوچک برای زیبایی متقاضیان خاص خود را دارد. هر چند که عوارض جانبی آن به شرط اینکه به وسیله متخصص انجام بگیرد، نادر است اما آیا می دانید باید بارها تزریق شوند. گاهی واکنش‌های ایمنی بدن به عنوان یک جسم خارجی آن را می شناسد و ایجاد عفونت یا حتی عدم قرینگی در دو طرف می توند شما را پشیمان و نا زیبا کند. خصوصا اگر به وسیله افراد غیر متخصص انجام شود. خوب فکر کنید گاهی پشیمانی شما سودی ندارد و برای آن دیر است.