X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
زندگی اون بازی نیست که تاس خوب بیاری سعی کن تاس بد و خوب بازی کنی
یکشنبه 3 آذر‌ماه سال 1387
مدلهای زیبا از حمام و دستشویی های منحصر به فرد (2)

11.آبی کهربایی:
 
 
لوازم بهداشتی و کابینت‌های سفید با انتخاب رنگ آبی دیوارها زیبا تر به نظر می‌رسند. درفضاهایی که فضای دیوارها کم می‌باشد یا مانند تصویر، دیوار با کاشی پوشیده شده است استفاده از رنگ آبی به حمام جلوه ای دیگر می‌دهد.
12.راه‌های افقی:
 

در این حمام نوارهای افقی با رنگ آبی تیره رنگ شده است و با قرار دادن یک پوستر بزرگ به حمام جلوه ای معاصر داده شده است. برای هماهنگی بیشتر از حوله‌های آبی در حمام استفاده شده است.

12.آبی روشن:
 

برای رهایی از رنگ سفید خسته کننده در حمام‌ها می‌توان از یک رنگ آبی ملایم استفاده کرد. در تصویر یک پرده دوش که با رنگ‌های سبز، آبی، زرد و بنفش آویزان شده است که حس بهاری را به این حمام داده است.

13.بنفش کم رنگ:
 

در این حمام بنفش دیگری بکار رفته است و به نحوی با رنگ زرد وان حمام ادغام شده است که موجب سرزندگی این فضا شده و با بکار بردن رنگ آلبالویی در پرده دوش و کابینت زیبایی آن دو چندان شده است فضا را یکپارچه کرده است.

14.آبی دریایی:
 

ترکیبی از سفید، آبی و قرمز حمامی ‌را با خصوصیات دریانوردی خلق می‌کند. دراین حمام طراح با استفاده از رنگ آبی روشن و سفید در دیوارها و رنگ قرمز در وان که به صورت قایقی می‌باشد و پرده دوش که مشخصه‌های دریانوردی را دارا است، به هدف خود نزدیک شده است.

15.هنر کاشی کاری:
 
 
کاشی کاری در این حمام مهمترین قسمت آن می‌باشد در قسمت بالا از کاشی‌های ارزان قیمتی به رنگ سبز کیوی با طرح چهار گوش استفاده شده که در کنار کاشی‌های با طرح بیضی و به رنگ قهوه‌ای که در بالای وان قرار گرفته و قاب آینه به زیبایی رسیده است.